projektpraca.eu

Specjalista ds Handlu Zagranicznego

Firma "WA-BIS"
  • Dodano: 19 grudnia 2014
  • Ważna do: 26 stycznia 2015

Opis stanowiska pracy

Firma produkcyjno-handlowa z Sędziszowa "WA-BiS" o międzynarodowym zasięgu, działająca od 15 lat w branży budowlanej poszukuje osoby do pracy na stanowisku: Specjalisty ds. Handlu Zagranicznego Miejsce pracy : Zachodniopomorskie /delegacje zagraniczne region: Skandynawia Oferujemy: -Zatrudnienie na podstawie umowy o prace w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej -rozwój w Dziale Eksportu dynamicznie rozwijającej się firmy z kilkunastoletnimi doświadczeniami -Atrakcyjne warunki wynagrodzenia i premiowania -Możliwość samodzielnej, kreatywnej pracy -Pracę w miłej atmosferze z doświadczonym i sympatycznym zespołem -Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach i projektach Aplikacje wraz z CV (z aktualnym zdjęciem) oraz numerem referencyjnym prosimy przesyłać na adres praca@wa-bis.com.pl Kontakt: 605432297 e-mail: praca@wa-bis.com.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Z.P.H.U. WA-BiS"

Wymagania

-Wykształcenie wyższe, ekonomiczne -Minimum pięcioletnie doświadczenie handlowe -Decyzyjność i samodzielność w powierzanych zadaniach -Umiejętność tworzenia, wdrażania i realizacji planów i sposobów sprzedaży -Umiejętność planowania pracy swojej i zespołu -Znajomość języka obcego ?Angielski, Szwedzki i mile widziany również Niemiecki -Dyspozycyjność -Prawo jazdy kategorii B