projektpraca.eu

Inżynier Konstruktor

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w
  • Dodano: 19 grudnia 2014
  • Ważna do: 16 stycznia 2015

Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Inżynier Konstruktor Nr ref.: IK/12/2014 Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski Główne obowiązki na stanowisku: ? Wykonywanie dokumentacji technicznej oraz technologicznej; ? Praca z programami Inventor, Solid Works, AutoCAD; ? Projektowanie + konstrukcja maszyn i urządzeń; ? Dokonywanie analiz wytrzymałościowych.

Wymagania

Wymagania: ? wykształcenie wyższe inżynierskie (Mechanika i Budowa Maszyn bądź pokrewne) ? dobra znajomość j. angielskiego, umożliwiająca komunikację w środowisku anglojęzycznym ? znajomość programów: Inventor lub SolidWorks, AutoCAD ? umiejętność dokonywania obliczeń wytrzymałościowych i analiz MES ? mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku samodzielność umiejętność pracy w zespole Oferujemy: ? zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę tymczasową; ? możliwość podjęcia stałej współpracy; ? atrakcyjne wynagrodzenie; ? możliwość poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego. Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV w j. polskim i angielskim.