projektpraca.eu

TRENER / MANAGER / KONSULTANT TELEFONICZNY ORANGE POLSKA

PWB TELKOM
  • Dodano: 18 grudnia 2014
  • Ważna do: 07 stycznia 2015

Opis stanowiska pracy

Firma PWB Telkom zatrudni osobę na stanowisko: Trener / Manager / Konsultant Telefoniczny, Orange Polska Podstawowe zadania na tym stanowisku to: - opieka nad niedużym zespołem sprzedażowym, konsultantów telefonicznych - prowadzenie szkoleń - indywidualna praca z telemarketerami - wdrażanie nowych pracowników - dbanie o dobrą jakość rozmów sprzedażowych telemarketerów - przekazywanie wiedzy produktowej / ofertowej - dbanie o dobre relacje pracowników w zespole - motywowanie telemarketerów - nauka technik sprzedażowych - kontakt telefoniczny z klientami - ustalanie grafiku - rozliczanie telemarketerów z ich pracy - raportowanie efektów pracy Oferujemy: - praca na umowę zlecenie, umowę o dzieło bądź staż - atrakcyjny system prowizyjny / premiowy - praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 16:30 - wynagrodzenie miesięczne: 1500zł netto + prowizje - telefon służbowy - komputer służbowy Poszukujemy osoby z doświadczeniem do pracy w biurze handlowym Orange Polska w Kielcach. Nie jest to praca w call-center. Osoba na tym stanowisku będzie głównie pełnić funkcję trenera przy zespole telemarketerów. Dodatkowo w mniejszym stopniu będzie wykonywać elementy telemarketingu oraz managera. Poniżej przedstawiamy przykładowy (procentowy) podział obowiązków w ciągu dnia pracy: - trener (60% czasu pracy w ciągu dnia) - konsultant telefoniczny (30% czasu pracy w ciągu dnia) - manager (10% czasu pracy w ciągu dnia) Poszukujemy osoby z doświadczeniem, która będzie zaangażowana i oddana pracy. Będzie wnosiła elementy "uśmiechu" do biura, a efekty jej pracy będą widoczne "gołym okiem". Osoba przede wszystkim komunikatywna i otwarta do ludzi, z pozytywnym nastawieniem. Będziemy rozpatrywać CV, tylko i wyłącznie osób które spełniają oba kryteria: - doświadczenie na stanowisku konsultanta telefonicznego - doświadczenie na stanowisku trenera przy zespole telemarketerów Jesteśmy zainteresowani współpracą na dłuższy okres czasu z możliwością rozwoju.

Wymagania

- doświadczenie na stanowisku konsultanta telefonicznego - doświadczenie na stanowisku trenera przy zespole telemarketerów - pozytywna energia do pracy - pracowitość - sumienność - zaangażowanie - kreatywność