projektpraca.eu

Bezpłatne szkolenia autoryzowane Microsoft

Altkom Akadenia S.A.
  • Dodano: 18 grudnia 2014
  • Ważna do: 31 stycznia 2015

Opis stanowiska pracy

Altkom Akademia zaprasza do udziału w projekcie szkoleniowym dofinansowanym z EFS. W projekcie oferujemy szkolenia autoryzowane w ramach jednej ścieżki: 1. Instalacja i konfiguracja Windows Server 2012 2. Administrowanie Windows Server 2012 3. Zaawansowana konfiguracja Windows Server 2012 4. Utrzymanie i monitoring chmury prywatnej z zastosowaniem System Center 2012 5. Konfiguracja i wdrożenie chmury prywatnej Dodatkowo dla każdego uczestnika przewidziane jest 2-godzinne doradztwo szkoleniowe 1 na 1

Wymagania

Projekt skierowany jest do Mikro, Małych i Średnich Przedsiębiorców posiadających jednostkę organizacyjną na terenie woj. świętokrzyskiego, którzy prowadzą działalność w handlu i usługach, oraz do ich pracowników zajmujących się obsługą informatyczną firmy, posiadających bazową wiedzę. W projekcie mogą brać udział osoby samozatrudnione. Udział w szkoleniach jest w 100% dofinansowany przez Europejski Fundusz Społeczny w formie pomocy de minimis. Nie występuje wkład prywatny.