projektpraca.eu

Certyfikowany grafik komputerowy - bezpłatne szkolenie

Topas Sp. z o.o.
  • Dodano: 18 grudnia 2014
  • Ważna do: 31 stycznia 2015

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach Certyfikowany grafik komputerowy: Obróbka cyfrowa zdjęć i publikowanie w Internecie, Tworzenie grafiki na potrzeby publikacji, DTP-Tworzenie publikacji. W ramach ścieżki szkoleniowej oferujemy przystąpienie do dwóch zewnętrznych egzaminów EduWEB: egz. Certyfikowany praktyk Photoshop oraz egz. Certyfikowany praktyk DTP

Wymagania

Projekt skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw posiadających jednostkę organizacyjna na terenie woj. świętokrzyskiego. Projekt przewiduje szkolenie wyłącznie dla kadry przedsiębiorstw, które dotychczas nie korzystały ze wsparcia w ramach Działania 8.1 POKL. Grupę docelowa w projekcie stanowią pracownicy przedsiębiorstw prowadzących działalność wyłącznie w branżach: handel i usługi, posiadających minimalna wiedzę bazową.