projektpraca.eu

Manager D2D

Magdalena
  • Dodano: 28 listopada 2014
  • Ważna do: 14 grudnia 2014

Opis stanowiska pracy

Zajmujemy się sprzedażą energii elektrycznej dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Budujemy w Polsce najlepszą sieć sprzedaży. Do Twojego zakresu obowiązków należało będzie: - Budowanie wewnętrznej sieci sprzedaży w branży D2D - Rekrutowanie i wprowadzanie nowych pracowników - Przeprowadzanie szkoleń produktowo-sprzedażowych dla przedstawicieli - Kontrolowanie bieżących wyników oraz raportowanie pracy - Dbanie o dotrzymywanie panujących zasad i kultury organizacji pracy w firmie Oferujemy: - Stabilne zatrudnienie z podstawą w wysokości 3000 zł netto - Atrakcyjny system motywacyjny w postaci premii do 10 000 zł netto - Samodzielne stanowisko pracy ze wszystkimi narzędziami - Program szkoleń oraz wsparcie wykwalifikowanej kadry - Możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy

Wymagania

Wymagania: - Otwartość i łatwość w nawiązywaniu relacji z ludźmi - Dobre pomysły i entuzjazm w działaniu - Dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu - Zapał i samodzielność w osiąganiu wytyczonych celów - Praktyczne doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (warunek konieczny)