projektpraca.eu

Inżynier konstruktor

Adecco Poland
  • Dodano: 28 listopada 2014
  • Ważna do: 14 grudnia 2014

Opis stanowiska pracy

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364). Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Inżynier Konstruktor Nr ref.: IK/12/2014 Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski Główne obowiązki na stanowisku: -Wykonywanie dokumentacji technicznej oraz technologicznej; -Praca z programami Inventor, Solid Works, AutoCAD; -Projektowanie + konstrukcja maszyn i urządzeń; -Dokonywanie analiz wytrzymałościowych.

Wymagania

-wykształcenie wyższe inżynierskie (Mechanika i Budowa Maszyn bądź pokrewne) -dobra znajomość j. angielskiego, umożliwiająca komunikację w środowisku anglojęzycznym -znajomość programów: Inventor lub SolidWorks, AutoCAD -umiejętność dokonywania obliczeń wytrzymałościowych i analiz MES -mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku -samodzielność -umiejętność pracy w zespole Oferujemy: -zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę tymczasową; -możliwość podjęcia stałej współpracy; -atrakcyjne wynagrodzenie; -możliwość poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego.