projektpraca.eu

Hydraulik

SILVERHAND
  • Dodano: 27 listopada 2014
  • Ważna do: 10 kwietnia 2015

Opis stanowiska pracy

SILVERHAND ? jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku. Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnym oraz dostępem do opieki medycznej. SILVERHAND (certyfikat KRAZ 7822) pomoże Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech. Warunek konieczny: komunikatywna znajomość j. niemieckiego i doświadczenie. Dla naszych Klientów (m.in. z branży samochodowej, metalurgicznej, obróbki tworzyw sztucznych) poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: HYDRAULIK N I E M C Y Nr Ref. JB/27L/770 (w tytule maila prosimy o podanie numeru referencyjnego) Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem lub Hamburg (do wyboru) Data rozpoczęcia: od zaraz Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy: - montaż instalacji wodnokanalizacyjnej, gazowej i CO - instalacje ogrzewania podłogowego - montaż sieci odpływowych - montaż wentylacji i klimatyzacji (do wyboru ? dysponujemy różnymi aktualnymi ofertami)

Wymagania

- komunikatywna znajomość j. niemieckiego - sprawdzana rozmową telefoniczną przez naszego konsultanta - wyuczony zawód: hydraulik, instalator sanitarny, monter instalacji budowlanych (nie jest to warunek konieczny, liczy się przede wszystkim doświadczenie!) -prawo jazdy kategorii B Oferta: - zatrudnienie na warunkach niemieckich (niemiecka umowa o pracę) NIE W DELEGACJI!!! - atrakcyjne wynagrodzenie - w granicach 10-11 euro/godz. netto ? na rękę (w zależności od oferty, doświadczenia i znajomości języka) - zakwaterowanie gratis w dobrych warunkach - zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto polskie albo niemieckie - możliwość pracy w nadgodzinach - składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez pracodawcę (podane powyżej wynagrodzenie jest wynagrodzeniem netto, tzn. po opodatkowaniu oraz oskładkowaniu) - możliwość regularnych zjazdów do Polski - ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny - respektowane prawo do urlopu - stały kontakt z biurem w Polsce - możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy - nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)Usługa dodatkowa: Od 20 lat świadczymy również usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich oraz holenderskich, a także Kindergeld. Zadzwoń i dowiedz się więcej. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na podany adres mailowy: praca@silverhand.eu SILVERHAND Dominik Matczak => bezpieczne i satysfakcjonujące zatrudnienie za granicą (certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7822). Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami." Kontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów: 606-857-993 | 606-857-662 | 668-381-767 | 600-486-115 | 600-483-657 AKTUALNE OFERTY PRACY dostępne na naszej stronie internetowej: silverhand.eu Facebook: facebook.com/praca.silverhand