projektpraca.eu

SPAWACZ GAZOWY NIEMCY

SILVERHAND
  • Dodano: 27 listopada 2014
  • Ważna do: 19 czerwca 2015

Opis stanowiska pracy

SILVERHAND jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku. Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnym oraz dostępem do opieki medycznej. SILVERHAND (certyfikat KRAZ 7822) pomoże Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech. Warunek konieczny: komunikatywna znajomość j. niemieckiego i doświadczenie. Dla naszych Klientów (m.in. z branży samochodowej, metalurgicznej, obróbki tworzyw sztucznych) poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Nr Ref.:SP/27L/778 (w tytule maila prosimy o podanie numeru referencyjnego) Miejsca pracy: Niemcy, landy centralne i południowe (m.in. Stuttgart, Frankfurt nad Menem, Monachium, Norymberga) Bardzo dobre warunki, sprawdzony niemiecki Pracodawca, umowa o pracę na warunkach niemieckich, możliwość podjęcia pracy już od najbliższego poniedziałku! Warunki konieczne ? wyuczony zawód kierunkowy, doświadczenie, komunikatywny j. niemiecki (mile widziany własny samochód) Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy: spawanie metodą 311

Wymagania

aktualne certyfikaty spawalnicze doświadczenie w pracy w zawodzie min. 2 lata znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy w środowisku niemieckojęzycznym) prawo jazdy kat. B (własny samochód mile widziany) Oferta: zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (nie w delegacji) atrakcyjne wynagrodzenie zakwaterowanie zapewnione w dobrych warunkach (pokoje jedno- lub dwuosobowe) zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto polskie albo niemieckie możliwość pracy w nadgodzinach składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę możliwość regularnych zjazdów do Polski ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny respektowane prawo do urlopu nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji) Usługa dodatkowa: Od 20 lat świadczymy również usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich oraz holenderskich, a także Kindergeld. Zadzwoń i dowiedz się więcej. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na podany adres mailowy: praca@silverhand.eu SILVERHAND Dominik Matczak => bezpieczne i satysfakcjonujące zatrudnienie za granicą (certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7822). Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami." Kontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów: 606-857-993 | 606-857-662 | 668-381-767 | 600-486-115 | 600-483-657 AKTUALNE OFERTY PRACY dostępne na naszej stronie internetowej: silverhand.eu Facebook: facebook.com/praca.silverhand