projektpraca.eu

Sekretarka ze znajomością języka angielskiego

Adecco Poland
  • Dodano: 25 listopada 2014
  • Ważna do: 30 listopada 2014

Opis stanowiska pracy

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Sekretarki ze znajomością języka angielskiego Nr ref.: ASS/11/2014 Miejsce pracy: Kielce Główne obowiązki na stanowisku: ? Prowadzenie bieżącej obsługi sekretarsko-administracyjnej ? Obsługa gości z Polski i zagranicy ? Pomoc w zakwaterowaniu dla gości zagranicznych ? Organizacja wyjazdów służbowych pracowników ? Obsługa telefoniczna oraz administrowanie dokumentacją przychodzącą i wychodzącą ? Sporządzanie dokumentacji w języku angielskim ? Nadzór nad prawidłowym przepływem informacji i obiegu dokumentów w firmie ? Zapewnienie materiałów administracyjnych do biur ? Pomoc w bieżących sprawach

Wymagania

? Bardzo dobra znajomość języka angielskiego ? Wymóg konieczny ? Biegła znajomość pakietu MS Office (Excel oraz MS Word) oraz urządzeń biurowych ? 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku ? Bardzo dobra organizacja pracy własnej ? Odpowiedzialność, operatywność, sumienność i dokładność ? Umiejętność radzenia sobie ze stresem i presją czasu ? Umiejętności interpersonalne ? Prawo jazdy kat. B Oferujemy: ? Umowę o pracę w stabilnej międzynarodowej firmie ? Niezbędne narzędzia do pracy ? Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego Oferta dotyczy pracy stałej.