projektpraca.eu

Przedstawiciel handlowy

Agencja Reklamy D.W.A
  • Dodano: 30 października 2014
  • Ważna do: 20 listopada 2014

Opis stanowiska pracy

Agencja reklamowa D.W.A., lider w produkcji reklamy wizualnej w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko przedstawiciel handlowy. Zakres obowiązków: Bieżąca realizacja planów sprzedaży usług w branży reklamy wizualnej Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami Monitorowanie lokalnego rynku reklamowego oraz działań konkurencji Sporządzanie raportów i rozliczeń związanych z wykonywaną pracą

Wymagania

Oczekiwania: Zaangażowanie i determinacja w działaniu oraz silne nastawienie na realizację celu Umiejętności interpersonalne, kreatywność, systematyczność Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży reklamy wizualnej będzie dodatkowym atutem Wysoka kultura osobista, odpowiedzialność Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny Wykształcenie minimum średnie Pozytywne nastawienie Oferujemy Pracę w dynamicznej firmie Zarobki adekwatne do efektów pracy Narzędzia niezbędne do realizacji celów sprzedażowych