projektpraca.eu

Operator CNC

Adecco Poland
  • Dodano: 22 października 2014
  • Ważna do: 15 listopada 2014

Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla naszego belgijskiego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator CNC (mosty ruchome, zapory wodne itp.) Miejsce pracy: Belgia Opis stanowiska pracy: -Budowa mostów ruchomych, składanych, zmechanizowanych zapór wodnych itp. -Praca poprzedzona bezpłatnym, 2 miesięcznym kursem z języka niderlandzkiego na terenie Polski

Wymagania

Wymagania: -Motywacja do nauki jęz. niderlandzkiego -Min. 3 lata świeżo udokumentowanego doświadczenia na stanowisku operatora CNC -Wykształcenie techniczne -Doświadczenie w branży -Znajomość jęz.angielskiego -Możliwość zabrania samochodu oraz chęć osiedlenia się na terenie Belgii Oferujemy: -Stawka początkowa 13,5 EURO brutto/h -Intencja tylko długiego zatrudnienia -Bezpłatny kurs językowy na terenie Polski -Praca w systemie 2 zmianowym