projektpraca.eu

Kierownik Projektów Budowlanych

Upgrade-Energy
  • Dodano: 21 października 2014
  • Ważna do: 08 listopada 2014

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Kielce Opis stanowiska: Nadzór nad realizacją kontraktów związanych z instalacjami hydraulicznymi, elektrycznymi Zapewnienie prawidłowego przebiegu realizacji projektów, Organizacja pracy osób zaangażowanych w Projekt i zespołów wykonawczych, Zarzadzanie ekipami na miejscu Zarządzanie projektem w zakresie realizacji zgodnej z harmonogramem czasowym i budżetem,

Wymagania

Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, Bardzo dobra znajomość z zakresu realizacji instalacji hydraulicznych, elektrycznych, Znajomość języka angielskiego umożliwiającą komunikację z klientem i pracę z dokumentacją techniczną, Dobra znajomość oprogramowania AutoCAD, MS Office, Bardzo dobra organizacja własnej pracy i podległych zespołów wykonawczych, Samodzielność, odpowiedzialność, dyspozycyjność, Prawo jazdy kat. B. Uprawnienie SEP Mile widziane: Umiejętność wykonywania kosztorysów budowlanych, poparte doświadczeniem Oferujemy: Atrakcyjną i stabilną pracę w młodym, dynamicznym zespole, Możliwość zdobycia cennego doświadczenia, Niezbędne narzędzia pracy.