projektpraca.eu

Praca Niemcy: Elektryk

EastPower Sp.Z.o.o
  • Dodano: 22 stycznia 2019
  • Ważna do: 27 stycznia 2019

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy East Power sp. z o.o KRAZ 18242. Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników. \r\nKandydatom oferujemy wyłącznie sprawdzone oferty pracy wraz z zakwaterowaniem u naszych partnerów w Europie Zachodniej - m.in. w Niemczech, Holandii, Francji. \r\nJesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR.\r\n\r\nObecnie poszukujemy osób do pracy w Niemczech na stanowisko: \r\n Elektryk\r\n\r\nRozpoczęcie pracy: Od zaraz \r\nMiejsce pracy: Drezno \r\n\r\nOpis stanowiska:\r\n\r\nMontaż szaf rozdzielczych do centrów obróbczych\r\n\r\nZapewniamy:\r\nPolską umowę na warunkach niemieckich w oparciu o IGZ.\r\nUbezpieczenie, pełne składki chorobowe, zdrowotne, ubezpieczenie członków rodziny w PL, zwroty podatków.\r\nPraca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością wyrobienia nadgodzin. \r\nAtrakcyjne wynagrodzenie + dodatki.\r\nZakwaterowanie: zorganizowane przez pracodawcę. Mieszkanie w pełni wyposażone, pokoje max. 2-3 osobowe, blisko zakładu pracy max 2km.\r\nŚwiadczenia socjalne dla Polaków w DE, m.in. zasiłek rodzinny (Kindergeld), dodatek za ?rozłąkę? Doppelte Haushaltsführung.\r\nMożliwość stałego, długoterminowego zatrudnienia w Niemczech.\r\nZwrot kosztów za badania lekarskie.\r\nStałą pomoc i opiekę Agencji Pracy w trakcie zatrudnienia, organizację wyjazdu, załatwianie wszystkich formalności, jak i pomoc językową koordynatora w czasie pracy oraz zespołu naszej agencji.\r\n\r\nWymagania:\r\nStrój roboczy (buty z blaszką, koszulka, spodnie)\r\nDobra znajomość języka niemieckiego 1 osoba z 2\r\n Aktualne uprawnienia SEP powyżej 1kV\r\n Minimum 3 lata doświadczenia\r\nAktualne badania badania lekarskie\r\nWłasne narzędzia podręczne\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\nCV proszę wysłać na adres e-mail: rekrutacja@eastpower.pl \r\nWięcej informacji pod numerami telefonów: \r\n+48 575 440 254\r\n+48 530 844 775 \r\n+48 575 440 345\r\n\r\nKontakt telefoniczny 8:30-17:00