Pracownik biurowy, specjalista ds. kadr i płac, specjalista ds. sprzedaży

Fabryka Talentów Consulting Polska
  • Dodano: 17 stycznia 2019
  • Ważna do: 24 stycznia 2019

Opis stanowiska pracy

MASZ USTALONY III PROFIL POMOCY W PUP? Jesteś mieszkańcem Ostrowca Św., Starachowic lub Skarżyska Kamiennej? Weź udział bezpłatnie! Mamy ponad 3,750zł netto za szkolenia i staż dla każdego Uczestnika Projektu! Oferujemy m.in.: - stypendium szkoleniowe, - 3-miesięczny staż, - ubezpieczenie zdrowotne, - catering na szkoleniach, - zwrot kosztów dojazdu. Zapraszamy: - mieszkańców OSTROWCA ŚW., STARACHOWIC oraz SKARŻYSKA KAMIENNEJ, - brak ograniczeń wiekowych. Prowadzimy nabór na szkolenia i staże jako: 1. Przedstawiciel handlowy. 2. Specjalista ds. księgowo-finansowych. 3. Pracownik biurowy. Kontakt w godzinach 8:00-15:00 Tel. 735-655-075; 735-040-262 biuro.szkolen987@interia.pl biuro.szkolen1@interia.pl

Wymagania

Zapraszamy: - mieszkańców OSTROWCA ŚW., STARACHOWIC oraz SKARŻYSKA KAMIENNEJ, - brak ograniczeń wiekowych.