projektpraca.eu

Programista

Globtrak Polska Sp. z o. o.
  • Dodano: 15 stycznia 2019
  • Ważna do: 28 lutego 2019

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą, która stworzyła i oferuje do sprzedaży system Globtrak do monitorowania obiektów (GPS/GPRS). Rozwiązanie przeznaczone jest dla firm logistycznych, flot samochodowych oraz użytkowników indywidualnych. Obecnie poszukujemy do naszego zespołu: Programisty miejsce pracy Kielce Do zadań na tym stanowisku należy: ? Tworzenie oprogramowania związanego z działalnością spółki.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: ? Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewnego bądź w trakcie studiów, ? znajomości PHP5, SQL. Oferujemy: ? Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00, ? możliwość samorozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego, ? różnorodne zadania z możliwością wykazania się, ? wsparcie merytoryczne w pracy, ? wynagrodzenie stałe, uzależnione od posiadanych umiejętności + premia, ? koleżeńską atmosferę, ? pyszną kawę. Wszelkie dodatkowe informacje przedstawimy w trakcie rozmowy rekrutacyjnej. Prosimy o aplikowanie na emaila info@globtrak.pl w temacie wpisując nazwę stanowiska. Zastrzegamy kontakt z wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.