projektpraca.eu

Praca Niemcy: Hydraulik

EastPower Sp.Z.o.o
  • Dodano: 15 stycznia 2019
  • Ważna do: 22 stycznia 2019

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy East Power sp. z o.o KRAZ 18242. Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników. Kandydatom oferujemy wyłącznie sprawdzone oferty pracy wraz z zakwaterowaniem u naszych partnerów w Europie Zachodniej - m.in. w Niemczech, Holandii, Francji. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Obecnie poszukujemy osób do pracy w Niemczech na stanowisko: Hydraulik Rozpoczęcie pracy: Od zaraz Miejsce pracy: Waldems Opis stanowiska: Instalacje sieci wodnej i kanalizacyjnej Montaż sieci gazowej Instalacje cieplne. Odczytywanie rysunków technicznych oraz wizualizacji 3D Zapewniamy: Polską umowę na warunkach niemieckich w oparciu o IGZ. Ubezpieczenie, pełne składki chorobowe, zdrowotne, ubezpieczenie członków rodziny w PL, zwroty podatków. Praca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością wyrobienia nadgodzin. Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki. Zakwaterowanie: zorganizowane przez pracodawcę. Mieszkanie w pełni wyposażone, pokoje max. 2-3 osobowe, blisko zakładu pracy max 2km. Świadczenia socjalne dla Polaków w DE, m.in. zasiłek rodzinny (Kindergeld), dodatek za ?rozłąkę? Doppelte Haushaltsführung. Możliwość stałego, długoterminowego zatrudnienia w Niemczech. Zwrot kosztów za badania lekarskie. Stałą pomoc i opiekę Agencji Pracy w trakcie zatrudnienia, organizację wyjazdu, załatwianie wszystkich formalności, jak i pomoc językową koordynatora w czasie pracy oraz zespołu naszej agencji. Wymagania: Sprawność fizyczna, Podstawowa znajomość języka niemieckiego Minimum 3 lata doświadczenia Strój roboczy Własny samochód Buty z blachą Narzędzia podręczne jak poziomnica CV proszę wysłać na adres e-mail: rekrutacja@eastpower.pl Więcej informacji pod numerami telefonów: +48 575 440 254 +48 530 844 775 +48 575 440 345 Kontakt telefoniczny 8:30-17:00