projektpraca.eu

Doradca Klienta

CRAFTS SP. Z O. O.
  • Dodano: 15 stycznia 2019
  • Ważna do: 21 stycznia 2019

Opis stanowiska pracy

Praca polega na przedstawianiu klientom aktualnej oferty handlowej sieci telefonii komórkowej PLUS oraz Cyfrowego Polsatu. Oferujemy: - pracę na umowę zlecenie, - stawkę godzinową w wysokości 14,70 brutto, - atrakcyjne premie i prowizje uzależnione od wyników i jakości pracy, - dogodne godziny pracy 8:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku (dodatkowa możliwość pracy w soboty), - grafik układany co tydzień z uwzględnieniem potrzeb pracowników. Gwarantujemy atmosferę pełną wsparcia od profesjonalistów oraz przyjemne warunki socjalne w biurze (sala relaksu z x-boxem i piłkarzykami, kuchnia z pełnym wyposażeniem oraz kawa i herbata, imprezy integracyjne, zniżka do lokalnej kawiarni).

Wymagania

Wymagania: - wysoka kultura języka i dobra dykcja, - komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji, - znajomość obsługi komputera, - możliwość pracy minimum140 godzin w miesiącu.