projektpraca.eu

Technik laborant

PLUS KADRA
  • Dodano: 15 stycznia 2019
  • Ważna do: 31 stycznia 2019

Opis stanowiska pracy

ZADANIA: - wykonywanie bieżących analiz fizyko-chemicznych zgodnie z obowiązującymi procedurami, - pobieranie prób do badań, prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej, - monitorowanie przebiegu procesu produkcji, - wpisywanie danych do systemu, - kontrola jakości procesu

Wymagania

WYMAGANIA: - wykształcenie wyższe (chemiczne, biologiczne lub pokrewne), - komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, - umiejętności obsługi komputera (pakiet MS Office), - gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, - umiejętność analitycznego myślenia, - odpowiedzialność, - zaangażowanie. OFERUJEMY: - możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o zasięgu międzynarodowym, - pracę w młodym, dynamicznym zespole, - pakiet szkoleń niezbędny do rozpoczęcia pracy, - pracę na podstawie umowy o pracę na zastępstwo.