projektpraca.eu

Doradca klienta

KONSUS Group
  • Dodano: 14 stycznia 2019
  • Ważna do: 31 stycznia 2019

Opis stanowiska pracy

KONSUS Group Finanse&Nieruchomości Wioletta Jaśkowska działa na rynku nieruchomości od 2010 r. Jako firma o doskonałej znajomości rynku oferujemy naszym klientom kompleksową obsługę i wysokie standardy. Jeżeli, interesujesz się rynkiem nieruchomości i zamierzasz związać z nim swoją przyszłość, chcesz wykazać się przedsiębiorczością i uczestniczyć w dynamicznym rozwoju, dołącz do naszego zespołu! Jeśli szukasz pracy: ? bez monotonii z niepowtarzającymi się zadaniami, ? gdzie często sam musisz przeanalizować sytuację i szybko podjąć decyzje, ? w której kluczowa jest komunikacja z Klientami, ? która nie będzie tylko dodatkowym zajęciem, ? w firmie, która nie narzuca sztywnych korporacyjnych reguł, ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy: ? Elastyczny czas pracy, ? Pracę w gronie ludzi z pasją, ? Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego, ? Wsparcie merytoryczne, pakiet szkoleń, ? Niezbędne narzędzia pracy, ? Wysokie wynagrodzenie.

Wymagania

Oczekiwania: Zależy nam w szczególności na: ? Zaangażowaniu i entuzjazmie, ? Otwartości i komunikatywności, ? Dojrzałości i samodzielności w rozwiązywaniu problemów, ? Dokładności i przywiązywaniu uwagi do szczegółów, ? Dyspozycyjności