projektpraca.eu

Operator wózka widłowego ( ok. Lipska, Torgau )

EuropaJob
  • Dodano: 14 stycznia 2019
  • Ważna do: 23 stycznia 2019

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska: ? obsługa wózka widłowego typu Kalmar o ładowności 12-16 ton ? bezpieczny transport różnorodnych towarów na terenie zakładu ? załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych ? załadunek i opróżnianie komory suszarniczej (palety) ? opracowanie dowodów dostawy ? prawidłowa obsługa, dopasowanie i przechowywanie różnych rodzajów palet, kontrola towarów załadowywanych i rozładowywanych (palety) Oferujemy: ? pracę w renomowanej międzynarodowej firmie ? praca na pełny etat ? pracę na 3 zmiany (6:00 ? 14:00, 14:00 ? 22:00, 22:00 ? 6:00) ? atrakcyjne wynagrodzenie zakwaterowanie oddalone ok. 4- 6 km od miejsca pracy ? zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową ? stawkę godzinową podstawową od 9,27 euro/ h + dodatki (25% nocki, 50%niedziele, 100% święta) , ekwiwalenty urlopowe

Wymagania

? znajomość j. niemieckiego poziom komunikatywny ? minimum 1 letnia praktyka w prowadzeniu wózków widłowych typu Kalmar ? pełna dyspozycyjność ? doświadczenie w manipulacji wózkiem z dużym załadunkiem (palety) ? umiejętność pracy samodzielnej ? niezawodność i elastyczność