projektpraca.eu

Asystentka ds. Administracji

Globtrak Polska Sp. z o. o.
  • Dodano: 11 stycznia 2019
  • Ważna do: 28 lutego 2019

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą, która stworzyła i oferuje do sprzedaży system Globtrak do monitorowania obiektów (GPS/GPRS). Rozwiązanie przeznaczone jest dla firm logistycznych, flot samochodowych oraz użytkowników indywidualnych. Obecnie poszukujemy do naszego zespołu: Asystentki ds. Administracji. miejsce pracy: Kielce Do zadań na tym stanowisku należy min.: ? bieżące wsparcie działów firmy, ? koordynacja spraw administracyjno-biurowych w biurze oraz częściowo poza nim. (np. współpraca z urzędami i instytucjami Państwowymi) ? wysyłanie oraz przyjmowanie korespondencji, ? umiejętność samodzielnego redagowania pism, ? obsługa centrali telefonicznej, ? archiwizacja i skanowanie dokumentów, ? przyjmowanie interesantów oraz udzielanie im ogólnych informacji o spółce, ? wykonywanie bieżących spraw zleconych.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: ? prawo jazdy kat B, ? znajomości obsługi komputera oraz pakietu MsOffice, ? wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów, ? samodzielności i inicjatywy w działaniu, ? zaangażowania w powierzone obowiązki i chęci do nauki, ? dobrej organizacji pracy, ? umiejętności komunikacji, uśmiechu i sympatii do ludzi, ? mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w pracy biurowej, Oferujemy: ? pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00, ? możliwość samorozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego, ? wsparcie merytoryczne w pracy, ? wynagrodzenie stałe + premia, ? koleżeńską atmosferę, ? pyszną kawusię. Wszelkie dodatkowe informacje przedstawimy w trakcie rozmowy rekrutacyjnej. Prosimy o aplikowanie na emaila info@globtrak.pl w temacie wpisując nazwę stanowiska. Zastrzegamy kontakt z wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.