projektpraca.eu

Specjalista ds. logistyki

Adecco Poland
  • Dodano: 08 stycznia 2019
  • Ważna do: 24 stycznia 2019

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Planowanie transportów Przyjmowanie, wprowadzanie do systemu i realizacja zamówień Prowadzenie dokumentacji związanej z dystrybucją towarów Nadzór nad przebiegiem procesu realizacji zamówień oraz przyjęcia dostaw Generowanie dokumentów dla przewoźników oraz na potrzeby wydawania towaru/przyjmowania dostaw Współpraca z innymi działami wewnętrznymi firmy Udział w tworzeniu i usprawnianiu procesów związanych z obsługą Klienta

Wymagania

Szukamy osób, które posiadają: Wykształcenie kierunkowe lub ekonomiczne (ekonomia, rachunkowość) Doświadczenie w logistyce w firmie produkcyjnej mile widziane Otwarte i kreatywne podejście do problemów logistycznych Nastawienie na nieustanna poprawę procesów Umiejętność samodzielnej organizacji pracy Nasz Klient oferuje: Pracę w nowoczesnej i stabilnej firmie Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji w wymagającym środowisku biznesowym Oferta dotyczy pracy stałej. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.