projektpraca.eu

Kontroler Jakości

CENTRUM PRODUKCYJNE PNEUMATYKI PREMA SPÓŁKA AKCYJNA
  • Dodano: 08 stycznia 2019
  • Ważna do: 31 stycznia 2019

Opis stanowiska pracy

1.Kontrola materiałów od dostawców; 2.Kontrola metrologiczna detali w toku produkcji; 3.Kontrola wyrobów gotowych wg instrukcji wewnętrznych; 4.Pomiary metrologiczne długości i kąta; 5.Legalizacja wewnętrzna przyrządów pomiarowych; 6.Realizacja innych zadań wynikających z Procedur Systemu ISO 9001:2015.

Wymagania

1.Wykształcenie wyższe techniczne, średnie techniczne; 2.Mile widziane doświadczenie w kontroli lub produkcji części mechanicznych; 3.Mile widziana umiejętność dokonywania pomiarów długości i kąta podstawowymi narzędziami pomiarowymi; 4.Umiejętność czytania dokumentacji konstrukcyjnej; 5.Łatwość podejmowania szybkich decyzji, samodzielność; 6.Dyspozycyjność, zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność analitycznego myślenia; 7.Prawo jazdy kat. B, umiejętność pracy w zespole. 8.Chęć do rozwijania umiejętności; 9.Zmysł techniczny; Oferujemy: Stabilne i dobre warunki pracy wraz z wynagrodzeniem 2 700 brutto- 3 200 brutto+ premia a także stałą umowę o pracę. Wymiar czasu pracy 1,0 etatu Oferta kierowana jest również do osób niepełnosprawnych. CV należy: Przesłać w formie elektronicznej z dopiskiem: ?Kontroler jakości? na adres: rekrutacja@prema.pl lub złożyć osobiście lub za pośrednictwem poczty/kuriera w Sekretariacie Spółki p. 209 bądź w Dziale Ekonomiczno ? Administracyjnym w terminie do 31.01.2019 r. 1.Dodatkowo mile widziane złożenie listu motywacyjnego. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 41 366-95-05/ 665-880-317 Klauzula informacyjna w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO): http://www.prema.pl/aktualnosci/-/82878 Procedura obiegu dokumentów kandydata: http://www.prema.pl/kariera/reguly-rekrutacji