projektpraca.eu

Refleksolog - Fizjoterapeuta

Gabinet Refleksologii i Fizjoterapii mgr Aleksandra Janowska
  • Dodano: 07 stycznia 2019
  • Ważna do: 20 stycznia 2019

Opis stanowiska pracy

- przejęcie i prowadzenie pacjentów zgodnie ze standardami gabinetu według nowej wypracowanej metody terapii indywidualnej - utrzymywanie stanowiska pracy w należytej czystości - ustalanie z pacjentem i zapisywanie kolejnych termin wizyt w terminarzu - to jest podstawowy opis stanowiska, szczegóły zostaną przedstawione podczas indywidualnych rozmów z kandydatkami

Wymagania

- praca dla kobiety - wykształcenie: minimum technik masażu lub fizjoterapeuta ( licencjat) - mile widziane ukończone kursy refleksologii stóp, dłoni, twarzy, wiedza na temat zdrowego żywienia Oczekujemy od osoby chcącej pracować na tym stanowisku przede wszystkim chęci pomocy drugiemu człowiekowi jakim jest pacjent w naszym gabinecie. Taka postawa daje otwartość na nowe metody pracy, chęci poszerzania swojej wiedzy i ciągłego rozwijania się w zawodzie. Oczekujemy od kandydatki również zaangażowania w wykonywaną pracę, otwartości do ludzi, empatii, profesjonalizmu oraz szczerego uśmiechu na twarzy. Co oferujemy. Umowę o pracę. Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy. A przede wszystkim pracę w miłym towarzystwie oraz możliwość poznania nowej metody pracy z pacjentem wypracowaną na bazie 10 lat doświadczenia oraz licznych kursów i szkoleń. Mamy nadzieję że nowa osoba wniesie swoje doświadczenie i wzbogaci jakość świadczonej terapii o swoją wiedzę, doświadczenie, spostrzeżenia oraz naturalne zdolności jakimi każdy z nas jest obdarzony. Pomagamy również w zdobywaniu nowej wiedzy poprzez zachęcanie do uczestnictwa w warsztatach, kursach i szkoleniach branżowych.