projektpraca.eu

Grupa Medialna - Nowy projekt - sprawdź!

Call&More
  • Dodano: 02 stycznia 2019
  • Ważna do: 27 stycznia 2019

Opis stanowiska pracy

Jako jedyni w Kielcach podchodzimy indywidualnie do naszych pracowników. W połączeniu ze zdrową atmosferą pracy , przychodzisz do biura z przyjemnością. Będziesz odpowiedzialny za obsługę stałego klienta w Dziale Rabatowym - informowanie o należnych zniżkach i rabatach Gwarantujemy: - 13,70 zł podstawy za każdą godzinę pracy (bez ukrytych zasad) - dodatkową premię motywacyjną ( 100 zł ? 500 zł) - dla osób studiujących, szukających dodatkowego zajęcia ? Elastyczny grafik - zwrot kosztów KKM - ciekawe proste projekty - liczne konkursy - wyjątkowa atmosfera pracy - zarabiasz już na szkoleniu - 300 zł za odbycie

Wymagania

- podstawowa znajomość komputera - doświadczenie w pracy z klientem będzie dodatkowym atutem - komunikatywność UWAGA Osoby poszukujące stałej pracy ? jako jedyni w Kielcach proponujemy umowę o pracę po okresie próbnym. Liczba wakatów:3 (uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się w wybranymi kandydatami) Prosimy o przesyłanie CV z aktualną klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego IOD @ spod adresu, którego zgoda dotyczy. Jeśli Call Center to TYLKO TU ? prześlij CV