projektpraca.eu

Pracownik Administracyjno - Biurowy

Salmon Hygiene Polska
  • Dodano: 21 grudnia 2018
  • Ważna do: 31 stycznia 2019

Opis stanowiska pracy

- Przetwarzanie zamówień w systemie Subiekt GT\r\n- Prace związane z obsługą biura (prowadzenie dokumentacji, wprowadzanie i aktualizacja danych do systemu, przygotowywanie raportów i statystyk)\r\n- Nadzór nad właściwym obiegiem dokumentów\r\n- Odbieranie i nadawanie poczty\r\n- Przygotowywanie dokumentów dla księgowości, wystawianie faktur\r\n- Współpraca z dostawcami zagranicznymi i krajowymi\r\n- Wykonywanie bieżących zadań w zakresie uzgodnionym z przełożonym

Wymagania

- Znajomość programów INSERT Subiekt GT\r\n- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym warunek konieczny\r\n- Łatwość nawiązywania kontaktów\r\n- Inicjatywa, energia, zapał do pracy\r\n- Samodzielność w działaniu\r\n- Dobra organizacja pracy\r\n- Doświadczenie w obsłudze Klienta\r\n\r\n\r\nOferujemy:\r\n- Umowę o pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się spółce będącej jednym z liderów rynku\r\n- Atrakcyjne warunki zatrudnienia\r\nWdrożenie