projektpraca.eu

Praca w fabryce dywanów w Holandii (M/K)

ABJob Service
  • Dodano: 18 grudnia 2018
  • Ważna do: 31 stycznia 2019

Opis stanowiska pracy

Co będzie należało do Twoich obowiązków? - obsługa maszyn, pakowanie dywanów - inne prace zlecone przez Pracodawcę Zyskujesz: - atrakcyjne wynagrodzenie 11,94 Euro brutto/godzina z cotygodniowym przelewem na Twoje konto - dodatek wakacyjny 8,00% dochodów brutto i urlopowy 10,92% dochodów brutto - naliczane od godz. podstawowych - dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontraktów, odcinków wypłat, Jaaropgaafu - profesjonalną obsługę przed wyjazdem (m.in. komplet informacji, umowa kierująca, pomoc w organizacji transportu) - opiekę polskiego koordynatora w miejscu pracy - wyposażone zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zdrowotne - wyrobienie holenderskiego numeru BSN na miejscu - rozliczenia podatkowe, dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

Wymagania

Zgłoś się do Nas, jeśli: - znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację- warunek konieczny - dysponujesz prawem jazdy kat. B i jesteś czynnym kierowcą- mile widziane - szukasz stabilnego zatrudnienia Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe. Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych