projektpraca.eu

Praca dla studentów Wydziału Budownictwa i Architektury PŚ

Technologiczne Centrum Usług
  • Dodano: 17 grudnia 2018
  • Ważna do: 31 grudnia 2018

Opis stanowiska pracy

Praca dla studentów Wydziału Budownictwa i Architektury PŚ Jeśli jesteś studentem, który chce uczyć się i dobrze zarabiać, to ta oferta jest stworzona dla Ciebie! Praca u nas będzie dobrym początkiem Twojej kariery. OBOWIĄZKI: Do Twoich obowiązków należeć będzie kontakt telefoniczny z architektami i przeprowadzanie badania opinii publicznej według standardów obowiązujących w firmie. OFERUJEMY: atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe 13,70 brutto, możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia doświadczenia, opiekę coacha przez cały czas pracy, stabilne zatrudnienie, elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości, dzięki czemu łatwo połączysz pracę ze studiami. Zainteresowanych studentów zachęcamy do aplikowania. Każda pora roku jest dobra, aby zacząć pracę :)

Wymagania

Poszukujemy studentów o nienagannej dykcji i znających tajniki branży architektonicznej. Zależy nam także na kandydatach nie mających trudności z nawiązywaniem relacji przez telefon.