projektpraca.eu

Doradca w serwisie mechanicznym

SERWIS SAMOCHODOWY W KIELCACH
  • Dodano: 13 grudnia 2018
  • Ważna do: 30 grudnia 2018

Opis stanowiska pracy

Do zadań doradcy serwisowego będzie należeć: ? Obsługa klienta w serwisie ? Przyjęcie samochodu na serwis ? Dobór części zamiennych i wycena naprawy ? Koordynowanie procesu naprawy ? Planowanie pracy serwisantów ? Wydanie pojazdu po wykonanej naprawie, zamknięcie zlecenia i rozliczenie Zapewniamy: ? Pracę w przyjaznej atmosferze ? Atrakcyjne wynagrodzenie ? Zapewniamy pakiet szkoleń ? Stałe zatrudnienie ? umowę o pracę ? Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w firmie o stabilnej pozycji na rynku

Wymagania

Oczekujemy: ? Doświadczenia na podobnym stanowisku ? Znajomości branży mechanicznej i techniki motoryzacyjnej ? Znajomości budowy samochodów osobowych ? Wysokiej kultury osobistej ? Umiejętności organizacyjnych ? Prawo jazdy kat B