projektpraca.eu

Cieśla - zbrojarz - betoniarz do Niemiec

Ruben Bau Sp. z o.o.
  • Dodano: 11 grudnia 2018
  • Ważna do: 08 stycznia 2019

Opis stanowiska pracy

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym poszukuje doświadczonych cieśli- zbrojarzy ? betoniarzy do budowy obiektów. Miejsce pracy: teren Niemiec Możliwe zarobki powyżej: 12 000 zł Zadania / zakres wykonywanych prac: - wykonywanie szalunków pod konstrukcje betonowe na budowach, - wykonywanie zbrojeń i montaż elementów gotowych ? prefabrykatów, - montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych Peri, Doka , Hunnenbeck, lub podobnych, - betonowanie- praca w oparciu o rysunek techniczny, - obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach zbrojarskich i betoniarskich. Oferujemy: - długoterminową, stabilną i legalną pracę, - bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.), - atrakcyjne wynagrodzenie (stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności), - BONUS ? 100 euro za polecenie fachowca budowlanego*, - BONUS ? 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu*, - opiekę biura podczas odbywania kontraktów. *Szczegółowe informacje dotyczące bonusów dostępne na stronie www.ruben-bau.eu w zakładce oferty pracy.

Wymagania

- umiejętności organizowania, użytkowania i likwidacji stanowiska pracy robót ciesielsko-zbrojarsko-betoniarskich oraz czynności pomocniczych z uwzględnieniem przepisów bhp, ppoż. i ochrony środowiska, - min. 3 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie, - sumienność, rzetelność w pracy, - preferowani kandydaci w wieku 25-50 lat, - dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz, - brak nałogów, - mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto.