projektpraca.eu

Sprzątająca- US w Kielcach

Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. S.K. ? Agencja Zatrudnienia (nr cert.13953) ? będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel
  • Dodano: 10 grudnia 2018
  • Ważna do: 31 grudnia 2018

Opis stanowiska pracy

Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. S.K. ? Agencja Zatrudnienia (nr cert.13953) ? będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel dla swojego Klienta poszukuje osoby na stanowisko: Sprzątająca Miejsce pracy: Urząd Skarbowy w Starachowicach Zakres obowiązków - sprzątanie powierzchni biurowych - sprzątanie korytarzy oraz łazienek - mycie okien

Wymagania

Wymagania: - Orzeczenie o niepełnosprawności - sumienność, - dyspozycyjność, Oferujemy: - umowa o pracę 3/4 etatu, 1688,00 zł brutto - praca od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00-20:00 Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt telefoniczny pod nr 510 015 971 lub o przesłanie cv z dopiskiem: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Dzierżoniowie (58-200), przy ul. Ignacego Krasickiego 5 lok 16na potrzebę ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych, które Spółka będzie przeprowadzać w okresie najbliższych 5 lat. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili przeze mnie wycofana.? Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Dzierżoniowie (58-200), przy ul. Ignacego Krasickiego 5 lok 16 (dalej Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K.).