projektpraca.eu

Praca na produkcji w Niemczech

Agencja nr 3289
  • Dodano: 06 grudnia 2018
  • Ważna do: 30 grudnia 2018

Opis stanowiska pracy

Pracownik produkcji od zaraz. Szukasz pracy bez doświadczenia? Aplikuj na stanowiska produkcyjne w branży elektronicznej w Manuvia! Rozpoczęcie pracy: 7.01.2019 Zakończenie pracy: 29.03.2019 Miejsce pracy: Neusäss (miasteczko przylegające do Augsburga). Obowiązki: - Praca polega na składaniu urządzeń komputerowych, - Praca siedząca, lekka BEZ DOŚWIADCZENIA.

Wymagania

Wymagamy: - Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego. - Kandydaci powinni mieć tez pewne zdolności manualne. Oferujemy: - Wyjazd z Katowic opłacony. - Darmowe dojazdy do pracy - Umowę o pracę sezonową - Zapewniamy zakwaterowanie, płatne. Koszt zakwaterowania: 300 ? na miesiąc, odciągane bezpośrednio z pensji (na koniec miesiąca, żadnych płatności z góry) - Zaliczka: w ciągu miesiąca - możliwość wzięcia zaliczki w wysokości 200? ( 50? na tydzień) - Praca do końca marca, z możliwością przejścia do innego klienta - W zależności od ilości nadgodzin kwota netto w okolicach 1100-1300 Euro. - Godziny pracy: od poniedziałku do piątku od godziny 7:00 do 16:00 (w piątek od 7:00 do 13:00) soboty dobrowolne od godziny 7:00 do 12:00. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem 531 269 733 lub poprzez wysłanie do nas CV. Prosimy o dodanie zgody na przetwarzanie danych osobowych: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SK Expres Sp. z o.o. do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922 aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych". SK Expres Sp. z o.o. (nr cert. 3289)