projektpraca.eu

Opiekun Klienta - Prosta Praca - Elastyczny Grafik

Call&More
  • Dodano: 05 grudnia 2018
  • Ważna do: 23 grudnia 2018

Opis stanowiska pracy

informowanie stałego klienta o należnych obniżeniach Zapewniamy: Profesjonalne szkolenie za które otrzymujesz wynagrodzenie (500 zł), pomoc i wsparcie doświadczonej kadry, niepowtarzalną atmosferę, firmowe bonusy, konkursy. Możliwość pracy stałej bądź z elastycznym grafikiem. Umowę o pracę dla stałych pracowników. Wynagrodzenie 13,70 brutto/h + premia, jasne zasady współpracy.

Wymagania

- komunikatywność - otwartość na rozwój - znajomość obsługi komputera Osoby zainteresowane zapraszamy o wysyłania CV na adres mailowy. Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie. Prosimy o przesyłanie CV z aktualną klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego IOD @ spod adresu, którego zgoda dotyczy.