projektpraca.eu

Geolog

AGRO TRADE GRZEGORZ BUJAK
  • Dodano: 04 grudnia 2018
  • Ważna do: 31 stycznia 2019

Opis stanowiska pracy

- PRZYGOTOWYWANIE PROJEKTÓW ROBÓT GEOLOGICZNYCH I DOKUMENTACJI GEOLOGICZNYCH ORAZ GEOTECHNICZNYCH WARUNKÓW POSADOWIENIA OBIEKTÓW BUDOWLANYCHNADZÓR I - KIEROWANIE ROBOTAMI GEOLOGICZNYMI W TERENIE (W ZALEŻNOŚCI OD POSIADANYCH UPRAWNIEŃ I DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO)

Wymagania

WYMAGANIA: wykształcenie wyższe kierunkowe: geologiczne lub pokrewnw, mile widziana geologia inżynierska lub geotechnika; mile widziane uprawnienia geologiczno-inżynierskie lub hydrogeologiczne; znajomość oprogramowania Geostar, Corel, Auto Cad oraz pakietu Office; umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów jak i pracy zespołowej; prawo jazdy kat. B. OFERUJEMY: pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, stabilne zatrudnienie; możliwość zdobywania doświadczenia przy różnorodnych projektach; wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia zawodowego oraz ujmiej ętności. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres : office@a-trade.pl . W temacie wiadomości prosimy o podanie stanowiska, na jakie Państwo aplikują. Prosimy o zawarcie klauzuli: ? Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agro Trade Grzegorz Bujak. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.?