Inżynier budownictwa/ Projektant/ Pracownik działu budownictwa

GTPRO SP. Z O.O.
  • Dodano: 04 grudnia 2018
  • Ważna do: 31 stycznia 2019

Opis stanowiska pracy

PROWADZENIE PROCESU PROJEKTOWEGO DO UZYSKANIA POZWOLENIA NA BUDOWĘ

Wymagania

WYMAGANIA: - WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE TECHNICZNE, KIERUNEK: BUDOWNICTWO, ARCHITEKTURA LUB POKREWNE - PRAKTYCZNA ZNAJOMOŚĆ PRAWA BUDOWLANEGO ORAZ PROCEDURY UZYSKANIA POZWOLENIA NA BUDOWĘ - ODPOWIEDZIALNOŚĆ ORAZ SAMODZIELNOŚĆ W DZIAŁANIU - DOBRA ZNAJOMOŚĆ PAKIETU OFFICE, PROGRAMU AUTO CAD. ZNAJOMOŚĆ INNYCH PROGRAMÓW BRANŻOWYCH BĘDZIE DODATKOWYM ATUTEM - PRAWO JAZDY KAT. B OFERUJEMY: - PRACĘ W DYNAMICZNIE ROZWIJAJĄCEJ SIĘ FIRMIE - STABILNE ZATRUDNIENIE - MOŻLIWOŚĆ ZDOBYWANIA DOŚWIADCZENIA PRZY RÓŻNORODNYCH PROJEKTACH Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy. W temacie wiadomości prosimy o podanie stanowiska, na jakie Państwo aplikują. Prosimy o zawarcie klauzuli: ? Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GTPRO Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.?