projektpraca.eu

Specjalista ds. budowania relacji z klientami

INFO-MEDIA Sp. z o.o.
  • Dodano: 03 grudnia 2018
  • Ważna do: 28 grudnia 2018

Opis stanowiska pracy

PRACA DLA STUDENTÓW I NIE TYLKO Jeden z ogólnopolskich dostawców zintegrowanych usług dla domu i firm: Internetu, telewizji, telefonii komórkowej, poszukuje kandydatów na stanowisko: SPECJALISTA DS. BUDOWANIA RELACJI Z KLIENTAMI Zapraszamy do nas wszystkich, którzy chcą zarabiać i pracować w miłej atmosferze. Nie wymagamy doświadczenia. Zapewniamy kompleksowe szkolenia. GWARANTUJEMY: bogaty system prowizyjny i bonusy za wykonane zadania, darmowe profesjonalne szkolenia wstępne ze wsparciem trenerów, za które otrzymasz wynagrodzenie, możliwości rozwoju w strukturach firmy, która współpracuje ze znanymi markami , elastyczny grafik pozwoli Ci połączyć pracę z innymi zajęciami (np. z nauką),

Wymagania

W ZAMIAN OCZEKUJEMY: zaangażowania w powierzone zadania, umiejętności swobodnej komunikacji potrzebnej do prowadzenia telefonicznych rozmów, pozytywnego nastawienia. Czekamy na Twoje CV - wyślij aplikację ?nie zwlekaj