projektpraca.eu

Animator czasu wolnego - Grecja - Lato 2019

Lions Entertainment
  • Dodano: 30 listopada 2018
  • Ważna do: 10 lutego 2019

Opis stanowiska pracy

Zawsze marzyłeś o życiu i pracy w słonecznej Grecji? Dołącz do nas i przeżyj fantastyczną przygodę jako animator czasu wolnego! Spędź całe lato na Chalkidiki, Thassos lub Zakynthos! Pracuj przez zabawę! Twój przykładowy dzień pracy zaczyna się o godzinie 10:00 rano. Zaczynamy od porannych ćwiczeń by wraz z upływem dnia urozmaicać nasz program animacyjny o kolejne zajęcia, na przykład: gry i zabawy w basenie, aqua gimnastyka, zumba, pilates, yoga, darts, boccia, water polo, siatkówka, piłka nożna, step aerobic, łucznictwo i wiele wiele innych. W tym samym czasie otwarty jest również mini club, gdzie wraz z dziećmi będziecie rysować, kleić, budować rozmaite przedmioty, przebierać się i realizować wszystkie pomysły które przyjdą wam wspólnie do głowy. Poranny program animacyjny, w zależności od hotelu, kończy się o godzinie 14:00. Jest to dla nas na zjedzenie obiadu, relaks i przygotowania do programu wieczornego który zaczyna się około godziny 21:00. Codziennie wieczór rozpoczynamy od mini disco po którym nadchodzi czas na wieczorne show. Wieczorne show jest codziennie inne, przykładowe programy to: kobiety kontra mężczyźni, występy komediowe i kabaretowe, bingo, karaoke, a także bardziej rozbudowane show przygotowane wspólnie z naszym choreografem, na przykład: Mamma Mia, Grease, Fire & Fakir Show. Czekamy na Ciebie

Wymagania

Wymagania: Komunikatywność Wysoka kultura osobista Doświadczenie w zajęciach sportowych oraz społecznych Język angielski (minimum stopień komunikatywny) - dodatkowe języki będą zaletą Dostępność na cały czas trwania kontraktu (połowa kwietnia do połowy października) Łatwość w nawiązywaniu kontaktów Skończone minimum 18 lat Oferujemy: Pracę w firmie o wieloletnim doświadczeniu, Profesjonalny (bezpłatny) trening animacyjny w Grecji, Pracę w 3*, 4* i 5* hotelach w Grecji, Jeden dzień wolny w tygodniu, Kontrakt sezonowy wraz z ubezpieczeniem, Darmowe zakwaterowanie, Darmowe wyżywienie oraz napoje w hotelu, Atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie, Bilet powrotny po zakończeniu kontraktu,