projektpraca.eu

Mechanik/slusarz ( Torgau, ok. Lipska)

EuropaJob
  • Dodano: 30 listopada 2018
  • Ważna do: 16 grudnia 2018

Opis stanowiska pracy

? utrzymanie maszyn i urządzeń produkcyjnych w sprawności technicznej ? diagnozowanie i usuwanie awarii w sposób najbardziej optymalny ? zapewnianie ciągłości ruchu na linii ? przeprowadzanie prac konserwacyjno-remontowych Oferujemy: ? pracę w renomowanej międzynarodowej firmie ? praca na pełny etat ? pracę na 3 zmiany (6:00 ? 14:00, 14:00 ? 22:00, 22:00 ? 6:00) ? zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową ? stawkę godzinową 12, 48 ? - 16, 64 ? brutto + dodatki (25% nocki, 50%niedziele, 100% święta) w zależności od kwalifikacji , ekwiwalenty uropowe

Wymagania

? wykształcenie jako ślusarz/mechanik ? komunikatywna znajomość j. niemieckiego ? doświadczenie w danym zawodzie, znajomość pneumatyki i hydrauliki, łożysk wałkowych ? dyspozycyjność ? praca w systemie zmianowym ? chęć i umiejętność rozwiązywania problemów, pomysłowość ? mile widziana umiejętność spawania