projektpraca.eu

Dojarz krów w Holandii (M/K)

ABJob Service
  • Dodano: 28 listopada 2018
  • Ważna do: 25 grudnia 2018

Opis stanowiska pracy

Co będzie należało do Twoich obowiązków? - obsługa dojarek karuzelowych - dojenie ok. 200 ? 400 sztuk krów - kompleksowe prace przy zwierzętach (pielęgnacja, karmienie) - prace porządkowe w gospodarstwie Z naszej strony oferujemy: - atrakcyjną stawkę zależną od Twojego doświadczenia (od 10,28 Euro brutto/godz.) - stabilne zatrudnienie u sprawdzonego Pracodawcy - profesjonalną obsługę przed wyjazdem (m.in. komplet informacji, umowa kierująca, pomoc w organizacji transportu) - dodatek urlopowy i wakacyjny - opiekę polskiego koordynatora w miejscu pracy - wyposażone zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zdrowotne - wyrobienie holenderskiego numeru BSN na miejscu

Wymagania

Zgłoś się do nas, jeśli: - posiadasz doświadczenie w pracy na w/w stanowisku - czynne prawo jazdy kat. B oraz znajomość języka angielskiego będą dodatkowym atutem Zapraszamy do naszego oddziału w dniach: poniedziałek- piątek w godzinach 9.00-17.00 Kielce ul. Okrzei 32/9 T: 41 344 38 16 kielce@abpraca.pl