projektpraca.eu

Wychowawca

Klub "Wolna Strefa"
  • Dodano: 28 listopada 2018
  • Ważna do: 07 grudnia 2018

Opis stanowiska pracy

Do głównych obowiązków potencjalnego kandydata- szczęśliwca należy rozwijanie własnych zainteresowań i pasji w taki sposób, aby zachęcić i zaangażować w nie swoich wspaniałych podopiecznych. Poza wynagrodzeniem materialnym oferujemy bezcenną satysfakcję z realizowanych projektów oraz niezapomniane relacje i doświadczenie w pracy z niezwykłymi ludźmi. Wymagamy szczególnie dwóch? nie, jednak trzech cech charakteru: konsekwencji, kreatywności i poczucia humoru (sine qua non).

Wymagania

Wymagane: - wykształcenie wyższe pedagogiczne; - predyspozycje do pracy z dziećmi i młodzieżą; - dodatkowe umiejętności z zakresu prowadzenia zajęć rozwijających pasje i zainteresowania dzieci i młodzieży; - dobra organizacja pracy; - umiejętność komunikacji interpersonalnej w pracy zespołowej. Oferujemy: - ciekawą pracę w miłej atmosferze; - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę; - szansa rozwoju osobistego, spełniania zawodowych ambicji. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na podany adres email: zeromskiego@wolnastrefa.pl