Administrator systemów informatycznych (z orzeczeniem) zdalnie

GrupaAF Sp. z o.o.
  • Dodano: 20 listopada 2018
  • Ważna do: 31 grudnia 2018

Opis stanowiska pracy

Grupa AF to marka specjalizująca się w kompleksowym wsparciu firm w zakresie IT, marketingu i doradztwa biznesowego. Prowadzimy projekty i wdrażamy rozwiązania, pomagając firmom zwiększać konkurencyjność, podnosić efektywność działania oraz realizować założone cele. Jako firma składająca się głównie z osób z niepełnosprawnością, włączając w to samego założyciela, promujemy wizerunek osób niepełnosprawnych jako ludzi zdolnych do konkurencji na otwartym rynku, podejmując się najtrudniejszych zadań. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Administrator systemów informatycznych Zakres obowiązków: - Prezentacja informacji dotyczących Cyber Security u Klienta - Przeprowadzanie audytu/wypełnianie formularza / zbieranie informacji u Klienta - Wsparcie merytoryczne podczas spotkań biznesowych - Wdrażanie części oferty Cyber Security (np. zabezpieczenia bazodanowe) Wymagania: Oferujemy: - stabilne zatrudnienie - umowa o pracę - dostęp do firmowej biblioteczki i szkoleń - atrakcyjne wynagrodzenie - praca w trybie home-office Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres kariera@grupaaf.pl Prosimy o podanie informacji o posiadanym stopniu niepełnosprawności. Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych.? Jednocześnie informujemy, że administratorem danych osobowych Kandydatów jest Grupa AF Sp. z o.o. Wrocław, ul. Gwiaździsta 62/12/2, udostępnienie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne do celów rekrutacji; Dane osobowe Kandydatów są gromadzone i przetwarzane w celach związanych z prowadzeniem przez Grupa AF rekrutacji; Kandydatom przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, ich uzupełniania, uaktualniania, prostowania oraz żądania czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub usunięcia.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe, preferowane kierunek: informatyka, - mobilność, gotowość do przeprowadzania spotkań z Klientem w celach audytowych - Mile widziane doświadczenie w zakresu zarządzania systemami informatycznymi, sieciami LAN/WAN, - Świetna organizacja, - Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (patrz: misja firmy)