projektpraca.eu

Elektryk zakładowy ( Torgau, Niemcy0

EuropaJob
  • Dodano: 20 listopada 2018
  • Ważna do: 18 grudnia 2018

Opis stanowiska pracy

- montaż oraz naprawa instalacji elektrycznych - zapewnianie prawidłowego stanu technicznego maszyn i urządzeń w zakładzie - konserwacja i naprawy maszyn oraz instalacji - ocena stanu technicznego instalacji elektrycznych - okablowanie szaf Oferujemy: - pracę w renomowanej międzynarodowej firmie - praca na pełny etat - pracę na 3 zmiany (6:00 ? 14:00, 14:00 ? 22:00, 22:00 ? 6:00) - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową - atrakcyjne wynagrodzenie, stawkę godzinową 12, 48 ? 16, 64 ? brutto + dodatki (25% nocki, 50%niedziele, 100% święta) w zależności od kwalifikacji , ekwiwalenty urlopowe zakwaterowanie oddalone ok. 4- 6 km od miejsca pracy - możliwość otrzymania premii po okresie próbnym (100?-300?) co miesiąc w zależności od wyników zakładu

Wymagania

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny) - ukończona szkoła w zawodzie Elektryka - doświadczenie na stanowisku Elektryka - odpowiednie kwalifikacje zawodowe - gotowość oraz chęć wyjazdu do pracy na terenie Niemiec