projektpraca.eu

Spawacz- MIG/MAG( Nantes, Francja)

EuropaJob
  • Dodano: 16 listopada 2018
  • Ważna do: 09 grudnia 2018

Opis stanowiska pracy

Praca w zakładzie produkującym maszyny rolnicze. Prace ślusarskie, montaż na podstawie rysunku technicznego, spawaOferujemy: - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową - atrakcyjna stawka godzinowa + dodatki / 13, 97- 14,58 euro brutto/ h - zwrot kosztów za przejazd Polska ? Francja - zagwarantowane i zorganizowane bezpłatne dojazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy - zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę - nadgodziny płatne o 25% i 50% więcej (duża liczba nadgodzin ? praca do 48h tydzień) nie elementów metodami MIG-MAG

Wymagania

- co najmniej 3-letnie udokumentowane doświadczenie jako monter/spawacz w metodzie MIG/MAG - umiejętność spawania w metodzie MIG/MAG - mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Francji - dobra znajomość pracy na podstawie rysunku technicznego - umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich - mile widziana możliwość wyjazdu do pracy własnym samochodem