projektpraca.eu

Monter (nauka)

EastPower Sp.Z.o.o
  • Dodano: 15 listopada 2018
  • Ważna do: 19 listopada 2018

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy East Power sp. z o.o. Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników. Kandydatom oferujemy wyłącznie sprawdzone oferty pracy wraz z zakwaterowaniem u naszych partnerów w Europie Zachodniej - m.in. w Niemczech, Holandii, Francji. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Obecnie poszukujemy osób do pracy w Niemczech na stanowisko: Pracownik montażu Opis stanowiska: Oczyszczanie łączeń rur z zanieczyszczeń Zrywanie i montaż nowych izolacji na łączeniach Dokręcanie oraz uszczelnianie Rozpoczęcie pracy: Od zaraz Miejsce pracy: okolice Miejsce pracy: 17039 Trollenhagen i okolice +100 km ( Dojazd na budowy samochodem firmowym klienta) Zapewniamy: - Polską umowę na warunkach niemieckich w oparciu o IGZ. - Ubezpieczenie, pełne składki chorobowe, zdrowotne, ubezpieczenie członków rodziny w PL, zwroty podatków. - Praca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością wyrobienia nadgodzin. - Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki. - Zakwaterowanie: zorganizowane przez pracodawcę. Mieszkanie w pełni wyposażone, pokoje max. 2-3 osobowe, blisko zakładu pracy max 2km. - Świadczenia socjalne dla Polaków w DE, m.in. zasiłek rodzinny (Kindergeld), dodatek za ?rozłąkę? Doppelte Haushaltsführung. - Możliwość stałego, długoterminowego zatrudnienia w Niemczech. - Zwrot kosztów za badania lekarskie. - Stałą pomoc i opiekę Agencji Pracy w trakcie zatrudnienia, organizację wyjazdu, załatwianie wszystkich formalności, jak i pomoc językową koordynatora w czasie pracy oraz zespołu naszej agencji. Wymagania: Własny samochód ? mile widziane J. niemiecki ( znajomość podstawowa A1/A2 ? przynajmniej u 1 na 4 pracowników CV proszę wysłać na adres e-mail: rekrutacja@eastpower.pl Więcej informacji pod numerami telefonów: 1. +48 575 440 254 2. +48 530 844 775 3. +48 575 440 345 Kontakt telefoniczny 8:30-17:00