projektpraca.eu

Osoba do pakowania kosmetyków

Manuvia
  • Dodano: 15 listopada 2018
  • Ważna do: 25 listopada 2018

Opis stanowiska pracy

Pakowanie kosmetyków- pracuj dla iPerfumy - już od 25.11.2018 Nowa oferta pracy od Manuvia - największej agencji personalnej w Czechach oraz na Słowacji!\r\n\r\nWyjedź do Czech na pracę sezonową przy orderpickingu lub pakowaniu kosmetyków dla znanej firmy dystrybuującej kosmetyki na rynki państw Europy Środkowo-Wschodniej! Nie musisz się przejmować zakwaterowaniem i dojazdami, wszystko przygotujemy i opłacimy.\r\n\r\nMiejsce pracy: Brno- Czechy\r\n\r\nCo będzie należało do Twoich obowiązków?\r\n\r\n- przygotowywanie produktów do transportu,\r\n- pakowanie kosmetyków na linii produkcyjnej,\r\n- realizacja zamówień magazynowych (orderpicking),\r\n- praca zmianowa, stojąca po 8 godzin,\r\n- możliwość pracy w nadgodzinach oraz weekendy.\r\n

Wymagania

- praca tymczasowa do 22 grudnia 2018 (z możliwością przejścia do innych pracodawców),\r\n- lekką pracę dla każdego w czystej i cichej hali,\r\n- czeska umowa o pracę na pełen etat,\r\n- wynagrodzenie od 16 000 CZK plus bonusy dodatki\r\nNIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA, ZAPEWNIAMY SZKOLENIA,\r\n-opłacone zakwaterowanie o bardzo dobrym standardzie,\r\n- opłacony dojazd do pracy,\r\n- opłacony transport do Czeskiej Republiki z Katowic,\r\n- wsparcie koordynatora oraz tłumacza na miejscu,\r\n\r\nZainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie cv.\r\n\r\nProsimy o dodanie zgody na przetwarzanie danych osobowych:\r\n?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SK Expres Sp. z o.o. do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922 aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych\". \r\nOchrona danych osobowych: https://mnvia.com/RODO\r\nSK Expres Sp. z o.o. (nr cert. 3289)\r\n