projektpraca.eu

Młodszy spedytor

ABC Czepczyński
  • Dodano: 15 listopada 2018
  • Ważna do: 30 listopada 2018

Opis stanowiska pracy

opis oferty: Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należało: ? Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z zagranicznymi klientami ? Kontakt z podwykonawcami ? firmami przewozowymi ? Prowadzenie aktywnej sprzedaży usług spedycyjnych ? Kompleksowa obsługa zleceń: wybór firmy transportowej, monitorowanie stanu zlecenia, dbałość o terminowość i wysoką jakość usług. Dołączając do naszego przesympatycznego zespołu, poza możliwością zdobycia doświadczenia zawodowego oferujemy: ? Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ? Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, które uzupełnia system premiowy ? Stałe godziny pracy od 8:00 do 16:00, ponieważ ważne jest dla nas zachowanie balansu między życiem zawodowym a prywatnym (oczywiście wolne weekendy) ? Pakiet szkoleń dzięki, którym spedycja nie będzie miała przed Tobą żadnych tajemnic ? Możliwość dalszego rozwoju i awansu na stanowisko Lidera zespołu ? Pracę z ludźmi, od których bije pozytywna energia, sprawiających, że 8 h w biurze mija w zastraszająco szybkim tempie ????

Wymagania

Czego wymagamy w zamian? Odpowiedź brzmi- niewiele! Ważne jest dla nas: ? Pozytywne nastawienie do pracy i ludzi ? Łatwość nawiązywania kontaktów ? Umiejętność radzenia sobie ze stresem ? Komunikatywna znajomość dowolnego języka europejskiego. Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV za pośrednictwem naszej strony internetowej. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ABC- Czepczyński Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Międzychodzie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)?. W przypadku jeśli wyraża Pani/Pan zgodę na pozostawienie swojej aplikacji na potrzeby przyszłych rekrutacji prosimy do powyższej klauzuli dodać następującą informację: ?Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.? Obowiązek informacyjny: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma ABC- Czepczyński Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Międzychodzie. Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane przez nas w celu prowadzenia procesu rekrutacji. Pani/Pana danych nie będziemy udostępniać innym odbiorcom. Dane będą przetwarzane przez czas niezbędny do zakończenia procesu rekrutacji oraz ochrony przed ewentualnymi roszczeniami. Zgodnie z przepisami przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo dostępu do danych i ich sprostowania oraz ich przeniesienia. Ponadto przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Organu nadzorczego. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Informujemy również, że Administrator nie zamierza przekazywać Pani/Pana danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.