projektpraca.eu

Osoba do pakowania

Agencja pracy 3289
  • Dodano: 14 listopada 2018
  • Ważna do: 09 grudnia 2018

Opis stanowiska pracy

Nie masz doświadczenia i szukasz pracy z dobrym wynagrodzeniem? Zacznij karierę jako pracownik produkcji w Czechach! Czeski producent elektroniki z siedzibą w Ostrawie poszukuje pracowników wsparcia produkcji do montażu części elektronicznych dla największych koncernów na świecie. Dołącz do ponad 150 zadowolonych polskich pracowników. W związku z rozwojem firmy otwieramy rekrutację na stanowisko Operatora produkcji. Miejsce pracy: Ostrawa Opis stanowiska pracy: -składanie części i podzespołów elektronicznych, - kontrola jakości gotowych produktów, - pakowanie i układanie gotowych produktów, - proste prace na komputerze (ekrany dotykowe), - praca na pełen etat w systemie zmianowym, Oferujemy: - czeska umowa o pracę - bonus frekwencyjny 1500 CZK netto, - bonus rekrutacyjny (na start) 1650 CZK, - dofinansowanie do posiłków 26,50 CZK, - dodatki za pracę w nadgodzinach, dniach wolnych od pracy oraz weekendy zgodnie z czeskim Kodeksem Pracy, - wynagrodzenie płatne do 30. dnia kolejnego miesiąca, - zaliczki już po 1. tygodniu pracy, - bezpłatny transport z Katowic pod warunkiem przepracowania 90 dni, - bezpłatne zakwaterowanie w hotelu (zdjęcia dostępne u rekrutera), - całkowite wynagrodzenie waha się od 16 500 CZK netto do 19 000 CZK netto. Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV lub kontakt telefoniczny z naszą specjalistką. Tel. 531 269 733 Manuvia to międzynarodowa agencja personalna, oferująca miejsca pracy w przemyśle motoryzacyjnym oraz elektronicznym. Z sukcesem od ponad dwudziestu lat dostarczamy rozwiązania w obszarze HR, które zapewniają bezpieczeństwo naszym pracownikom. Nasi pracownicy zostają niezbędne przeszkoleni przed rozpoczęciem pracy, otrzymują bezpłatne zakwaterowanie o bardzo dobrym standardzie, codziennie bezpłatne przejazdy do pracy i z powrotem oraz dofinansowanie do posiłków. Dodatkowo nasi pracownicy mogą skorzystać bezpłatnie z usług stacjonarnych tłumaczy. Dzięki nam masz również szansę na rozwój. Wszyscy nasi koordynatorzy i administratorzy to osoby, które rozpoczynały pracę na pozycji pracownika w fabryce. Nie zastanawiaj się i dołącz do ponad 12 000 zadowolonych pracowników już teraz! Prosimy o dodanie zgody na przetwarzanie danych osobowych: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SK Expres Sp. z o.o. do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922 aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych". SK Expres Sp. z o.o. (nr cert. 3289) Ochrona danych osobowych: manuvia.com/RODO

Wymagania

- gotowość do relokacji - sprawność manualna - uczciwości i odpowiedzialnego podejścia do pracy - gotowość do pracy godzinach nocnych - gotowość do pracy stojącej