projektpraca.eu

Monter foteli samochodowych dla Jaguara i Land Rovera

Manuvia
  • Dodano: 13 listopada 2018
  • Ważna do: 30 listopada 2018

Opis stanowiska pracy

Oferta pracy od międzynarodowej agencji personalnej Manuvia. Miejsce pracy: Słowacja. Rozpocznij karierę jako operator produkcji już teraz! Do twoich obowiązków będzie należeć: - produkcja oraz kompletacja foteli samochodowych, - prace tapicerskie (naciągnie i zszywanie tapicerki), - praca stojąca, 3-zmianowa, w akordzie, - wizualna kontrola jakości gotowych foteli, - zgłaszanie błędów przełożonym, - praca przy zachowaniu najwyższej jakości. Gwarantujemy: - umowę o pracę na pełen etat na słowackich warunkach do końca roku, - bezpłatny transport na Słowację (pod warunkiem przepracowania min. 90 dni), - bezpłatne zakwaterowanie w hotelu robotniczym w pokojach 3-4 osobowych, - bezpłatny transport do pracy z hotelu, podstawowe wynagrodzenie 735 EUR brutto (ok. 2470 zł netto), - dodatek za nocki (do 30,75 EUR brutto), - dodatek za nadgodziny - bony żywnościowe wydawane do 15. dnia następnego miesiąca o wartości 3,60 EUR netto (1,52 EUR pokrywa pracownik formą potrącenia z wynagrodzenia, resztę pokrywa pracodawca)

Wymagania

Jakie mamy wobec Ciebie oczekiwania? - wysokorozwinięte zdolności manualne ? na miejscu są przeprowadzane testy, - samodzielności i odpowiedzialności, - gotowości do pracy stojącej w akordzie, - gotowość do pracy w nadgodzinach, w godzinach nocnych, gotowość do relokacji na min. 3 miesiące. Prosimy o dodanie zgody na przetwarzanie danych osobowych: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SK Expres Sp. z o.o. do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922 aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych". Ochrona danych osobowych: https://mnvia.com/RODO SK Expres Sp. z o.o. (nr cert. 3289) https://manuvia.pl/ochrona-danych-osobowych/?utm_source=jobportals&utm_medium=link&utm_campaign=GDPR