projektpraca.eu

Specjalista ds. sprzedaży

UTI.PL
  • Dodano: 13 listopada 2018
  • Ważna do: 20 listopada 2018

Opis stanowiska pracy

Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij z nami swoją karierę w sprzedaży! Szukamy przede wszystkim osób z pozytywnym nastawieniem, towarzyskich, łatwo nawiązujących kontakty z innymi ludźmi. Mile widziane jest doświadczenie w sprzedaży. Najważniejsza jest dla nas chęć rozwoju ponieważ zapewnimy Ci niezbędne szkolenia. Uti.pl - świadczymy szeroką gamę usług: od rejestracji domen i ich utrzymanie, po realizacje nowoczesnych stron internetowych i ich promocję w sieci. Jesteśmy największą firmą hostingową w województwie świętokrzyskim. Działamy na rynku już od ponad 18 lat i posiadamy 20 tysięcy zadowolonych klientów.

Wymagania

Aplikuj już dziś i dołącz do najlepszych! Zadania na stanowisku: - telefoniczny oraz mailowy kontakt z klientem - pozyskanie nowego klienta - rozwijanie relacji z obecnymi klientami - fakturowanie oraz pilnowanie płatności - raportowanie wyników pracy Zapewniamy Ci: - świetną atmosferę pracy w kilkuosobowym zespole dzięki czemu szybko poczujesz się jak u siebie - pracę w nowoczesnym biurze w Kieleckim Parku Technologicznym, co zapewni Ci wysoki komfort pracy - pracę od poniedziałku do piątku od 8.15 do 16.15, z możliwością dostosowania grafiku - stabilne warunki zatrudnienia - umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po 3 tygodniowym okresie wdrożeniowym - atrakcyjne, stałe wynagrodzenie podstawowe 14,50 zł brutto/h + prowizje + dodatkowe premie dla najlepszych konsultantów - pełen pakiet szkoleń z produktu oraz z umiejętności sprzedażowych oraz wsparcie w pierwszych miesiącach pracy - niezbędne narzędzia pracy - w związku z dynamicznym rozwojem firmy realna możliwość awansu Wyślij aplikację na adres: olga.mucha@uti.com.pl (w tytule Specjalista ds. sprzedaży) już dziś i spotkajmy się na rozmowie! Czekamy na Ciebie!